Godziny otwarcia

Już otwarte! Zapraszamy codziennie w godzinach 10:00 – 20:00

W dniu 19.06.2024 zmiana godzin otwarcia! Zapraszamy w godzinach 13:00 – 20:00

Poznaj nas

Ampa to najnowsza sala zabaw w Krakowie. Ponad 600 m2 zagospodarowane tym co uwielbiają zarówno dzieci jak i dorośli! Trzypiętrowa konstrukcja zabawowa ze zjeżdżalniami, torami przeszkód, trampolinami i boiskiem. A także totalny hit – Valo Jump, czyli interaktywna gra, w której dzięki zaawansowanym kamerom i czujnikom gracz przenosi się wprost do gry! Nasza postać w grze wygląda i rusza się dokładnie tak jak my, a więc by nią sterować musimy skakać na trampolinie i wykonywać przeróżne akrobacje. Jest to doskonałe połączenie świata sportu, gier i zabawy! Specjalnie dla mniejszych dzieci stworzona została Strefa maluszka wyposażona w mini zjeżdżalnie, basen z kulkami oraz bujaczki. Ampa przeznaczona jest dla dzieci do 11 roku życia. Nie zapomnieliśmy także o opiekunach, do Waszej dyspozycji oddajemy kawiarnię z prawdziwą włoską kawą, aromatycznymi herbatami, świeżo wypiekanymi croissantami i lodami kuleczkowymi Mini Melts. 

Urodziny dla dziecka

W sali zabaw Ampa możesz zorganizować urodziny dla swojego dziecka. Dbamy o to, aby każdy solenizant czuł się u nas wyjątkowo, a także jego goście i ich rodzice. Nasza obsługa zapewnia rodzinny klimat, a animatorzy i przede wszystkim ogromna konstrukcja dawkę szalonej zabawy. Przyjęcie trwa dwie godziny i jest w pełni dostosowywane do preferencji klientów.  Do wyboru są trzy pakiety: podstawowy, standardowy oraz rozszerzony. Posiadamy również atrakcje dodatkowe. Więcej informacji oraz szczegółów w zakładce urodziny.

Atrakcje w sali zabaw

    Atrakcje dla dzieci, które możesz znaleźć w naszym Parku to zjeżdżalnie o zróżnicowanym poziomie trudności, wieża wspinaczkowa, tor do zjazdu na pontonach, zjeżdżalnia rolkowa, boisko sportowe, trampoliny, wieżę skoków na dmuchaną poduszkę, gladiator oraz tory zręcznościowe Ninja! Dla najmłodszych dzieci stworzyliśmy Strefę Maluszka, wyposażoną między innymi w: basen z kulkami, zjeżdżalnie i bujaczki. Dla chcących odpocząć od szaleństw przygotowaliśmy także kącik czytelniczy.

Wycieczki szkolne do krakowa

    Ampa to nie tylko wejścia indywidualne i urodziny, w naszej ofercie znajdują się także atrakcyjne wejścia dla szkół, przedszkoli, kolonii oraz grup zorganizowanych.  Więcej informacji w zakładce oferta dla grup.

Najlepsza kawa w krakowie

    W naszej sali funkcjonuje kawiarnia, w której można wypić kawę z prawdziwego kolbowego ekspresu oraz aromatyczne herbaty w wielu smakach. Dostępne są także croissanty wypiekane na miejscu, a także popularne i uwielbiane przez dzieci lody kuleczkowe – MiniMelts.