Godziny otwarcia

codziennie 10:00 – 20:00

UWAGA!
W dniu 14.04.2024 z powodu 8 Rajdu Memoriał Janusza Kulia i Mariana Bublewicza odbywającego się w centrum Wieliczki, mogą pojawić się utrudnienia z dojazdem do Ampy. Zachęcamy do sprawdzenia trasy dojazdu z Pańtwa lokalizacji.

Poznaj nas

Ampa to największy i najnowocześniejszy park rozrywki dla dzieci w powiecie Wielickim. Ponad 1000 m2 zagospodarowane tym co uwielbiają zarówno dzieci jak i dorośli! Trzypiętrowa konstrukcja zabawowa ze zjeżdżalniami, torem saneczkowym, torem pontonowym i torami przeszkód. Tory ninja na których dzieci mogą rywalizować między sobą pokonując przeszkody na czas. A także totalny hit – Strefa trampolin, a w niej: trampolina długa, trampoliny klasyczne, poduszka powietrzna do skoków, baseny z piankami oraz gladiator. Specjalnie dla mniejszych dzieci stworzona została Strefa maluszka wyposażona w mini zjeżdżalnie, basen z kulkami oraz bujaczki. Ampa przeznaczona jest dla dzieci do 16 roku życia, choć niektóre strefy posiadają swoje odrębne ograniczenia wiekowe. Nie zapomnieliśmy także o opiekunach, do Waszej dyspozycji oddajemy kawiarnię z prawdziwą włoską kawą, aromatycznymi herbatami, świeżo wypiekanymi croissantami i lodami kuleczkowymi Mini Melts. Dostępna jest również antresola, w której odnajdziecie książki, czasopisma, wygodne fotele i pufy, a to wszystko z widokiem na całą strefę zabawy by nie stracić swojej pociechy z oczu! 

Urodziny dla dziecka

W Parku Rozrywki Ampa możesz zorganizować urodziny dla swojego dziecka. Dbamy o to, aby każdy solenizant czuł się u nas wyjątkowo, a także jego goście i ich rodzice. Nasza obsługa zapewnia rodzinny klimat, a animatorzy i przede wszystkim ogromna konstrukcja dawkę szalonej zabawy. Przyjęcie trwa dwie godziny i jest w pełni dostosowywane do preferencji klientów.  Do wyboru są trzy pakiety: podstawowy, standardowy oraz rozszerzony. Posiadamy również atrakcje dodatkowe. Więcej informacji oraz szczegółów w zakładce urodziny.

0
Zadowolonych Gości
0
Zorganizowanych urodzin
0
Różnych atrakcji

Atrakcje w Parku Rozrywki

    Atrakcje dla dzieci, które możesz znaleźć w naszym Parku to zjeżdżalnie o zróżnicowanym poziomie trudności, wieża wspinaczkowa, tor do zjazdu na pontonach, zjeżdżalnia rolkowa, boisko sportowe, trampoliny, wieżę skoków na dmuchaną poduszkę, gladiator oraz tory zręcznościowe Ninja! Dla najmłodszych dzieci stworzyliśmy Strefę Maluszka, wyposażoną między innymi w: basen z kulkami, zjeżdżalnie i bujaczki. Dla chcących odpocząć od szaleństw przygotowaliśmy także kącik czytelniczy.

Wycieczki szkolne do Wieliczki

    Ampa to nie tylko wejścia indywidualne i urodziny, w naszej ofercie znajdują się także atrakcyjne wejścia dla szkół, przedszkoli, kolonii oraz grup zorganizowanych. Atrakcyjne ceny oraz bliskość kopalni soli czy fabryki ozdób choinkowych BOMBEK pozwalają łączyć edukację z zabawą. Więcej informacji w zakładce oferta dla grup.

Najlepsza kawa w Wieliczce

    W naszym Parku funkcjonuje kawiarnia, w której można wypić kawę z prawdziwego kolbowego ekspresu oraz aromatyczne herbaty w wielu smakach. Dostępne są także croissanty wypiekane na miejscu, a także popularne i uwielbiane przez dzieci lody kuleczkowe – MiniMelts.