SALA URODZINOWA

     Urodziny odbywają się w jednej z trzech salek urodzinowych. Salka jest dostępna na wyłączność. Pierwsza to salka piłkarska, która na ścianach ma namalowaną bramkę, piłkarza oraz światowe kluby. Zastawa stołowa ma zielono-białe kolory.  Kolejna to salka baśniowa. Na jej ścianach są księżniczki oraz misie z bajek. Zastawa do tej Sali ma kolory różowo-czerwone. Ostatnia salka jest poświęcona minionkom, które są namalowane na ścianie. Zastawa jest w kolorach żółto-niebieskich. Jeśli podczas urodzin jest więcej niż 16 dzieci łączymy dwie salki.

 

 

DODATKOWE ATRAKCJE

  Oprócz jednego z pakietów można wybrać atrakcje dodatkowe, które pojawią się na urodzinowym przyjęciu dziecka. Do wyboru: animator na wyłączność, malowanie twarzy, skręcanie balonów, piniata, dodatkowa godzina lub park na wyłączność. Ceny atrakcji dodatkowych są dostępne w powyższej grafice.

Najczęściej zadawane pytania

Ile wcześniej należy zarezerwować urodziny?

Urodziny w pakiecie rozszerzonym należy zarezerwować z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem, natomiast w pakiecie podstawowym i standardowym można nawet dzień przed planowaną imprezą.

Czy można przynieść własne przekąski?

Oczywiście, można przynieść własne przekąski i zimne napoje dla dzieci.

Czy można przynieść własną piniatę?

Tak, natomiast doliczamy w tym wypadku dodatkową opłatę w wysokości 50 zł za udostępnienie miejsca do przeprowadzenia zabawy oraz późniejsze posprzątanie piniaty. 

Czy każdy rodzic otrzymuje za darmo kawę i ciasto w pakiecie rozszerzonym?

Na jedno dziecko przypada jedna kawa oraz ciasto dla rodzica w cenie pakietu rozszerzonego.

Czy rodzice mają stolik z dziećmi?

Rodzice mają swój stolik zaraz obok stolika dla dzieci.

Jaka jest minimalna liczba uczestników?

Nie określamy minimalnej liczby uczestników podczas urodzin, natomiast nasze minimum logistyczne to 8 osób, tak więc w przypadku zorganizowania urodzin dla 5 dzieci, i tak pobierana jest opłata za ośmioro dzieci.

Jaka jest maksymalna liczba uczestników?

Jedna sala urodzinowa mieści 16 uczestników. Mamy możliwość połączenia ze sobą dwóch sal, za pomocą składanej ściany, dzięki czemu otrzymujemy jedną dużą salkę dla 32 uczestników urodzin. Jeśli i ta liczba jest za mała, mamy możliwość dołożenia do dużej salki kolejnych stolików.

Jak długo trwają urodziny?

Urodziny trwają 2 godziny, natomiast jest możliwość ich przedłużenia o kolejną godzinę. Koszt przedłużenia urodzin wynosi 150 zł.

Czy muszę dopłacać za drugiego solenizanta?

Nie, solenizanci liczeni są jak normalni uczestnicy, więc nie ma znaczenia czy solenizant będzie jeden czy będzie ich dwóch.

Czy istnieje możliwość rezerwacji całego lokalu na wyłączność?

Tak, istnieje taka możliwość od poniedziałku do piątku. Koszt rezerwacji parku na wyłączność to 1600 zł dla dwugodzinnego wariantu urodzin. Jest to opłata dodatkowa do regularnej ceny urodzin.

Czy jeśli nie zarezerwuję parku na wyłączność to mogą w tym samym czasie być organizowane inne urodziny?

Tak, nasz park posiada 3 sale urodzinowe i maksymalnie dopuszczamy prowadzenie 3 imprez jednocześnie. Park jest na tyle duży, iż nie wpływa to w żaden sposób na komfort odbywających się imprez urodzinowych.

Kiedy muszę poinformować o atrakcjach dodatkowych?

O planowanych atrakcjach dodatkowych (takich jak animator, skręcanie balonów, piniata itp.) należy powiadomić nas nie później niż na tydzień przed planowaną imprezą urodzinową. W przypadku, gdy w parku jest odpowiednia osoba do przeprowadzenia danej atrakcji, możliwe jest domówienie atrakcji w dniu imprezy.

Czy mogę przynieść jedzenie oraz picie dla rodziców dzieci?

Dopuszczamy możliwość przyniesienia przekąsek dla rodziców, natomiast nie ma możliwości wnoszenia własnych napoi dla rodziców.

Czy rodzice mogą korzystać z jedzenia i picia przygotowanego dla dzieci?

Nie, jedzenie i picie przygotowane dla dzieci w pakietach standardowym i rozszerzonym, wyliczone są pod konkretną liczbę dzieci