SALA URODZINOWA

     Urodziny odbywają się w jednej z trzech salek urodzinowych. Salka jest dostępna na wyłączność. Pierwsza to salka piłkarska, która na ścianach ma namalowaną bramkę, piłkarza oraz światowe kluby. Zastawa stołowa ma zielono-białe kolory.  Kolejna to salka baśniowa. Na jej ścianach są księżniczki oraz misie z bajek. Zastawa do tej Sali ma kolory różowo-czerwone. Ostatnia salka jest poświęcona minionkom, które są namalowane na ścianie. Zastawa jest w kolorach żółto-niebieskich. Jeśli podczas urodzin jest więcej niż 16 dzieci łączymy dwie salki.

 

 

DODATKOWE ATRAKCJE

  Oprócz jednego z pakietów można wybrać atrakcje dodatkowe, które pojawią się na urodzinowym przyjęciu dziecka. Do wyboru: animator na wyłączność, skręcanie balonów, piniata, dodatkowa godzina. Ceny atrakcji dodatkowych są dostępne w powyższej grafice.

Najczęściej zadawane pytania

Ile wcześniej należy zarezerwować urodziny?

Urodziny należy zarezerwować z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem.

Czy można przynieść własne przekąski?

Oczywiście, można przynieść własne przekąski i zimne napoje dla dzieci.

Czy można przynieść własną piniatę?

Tak, natomiast doliczamy w tym wypadku dodatkową opłatę w wysokości 50 zł za udostępnienie miejsca do przeprowadzenia zabawy oraz późniejsze posprzątanie piniaty. 

Czy każdy rodzic otrzymuje za darmo kawę i ciasto w pakiecie rozszerzonym?

Na jedno dziecko przypada jedna kawa oraz ciasto dla rodzica w cenie pakietu rozszerzonego.

Czy rodzice mają stolik z dziećmi?

Rodzice mają swój stolik obok salki urodzinowej. Nie gwarantujemy dostępności miejsc siedzących dla wszystkich rodziców. Urodziny to impreza dla dzieci, dlatego zalecamy by liczba rodziców nie przekraczała liczby dzieci.

Czy przekąski w pakiecie standardowym lub rozszerzonym można wymienić na coś innego?

Nie ma takiej możliwości, natomiast mogą Państwo przynieść we własnym zakresie dodatkowe przekąski i napoje dla dzieci.

Jaka jest minimalna liczba uczestników?

Nie określamy minimalnej liczby uczestników podczas urodzin, natomiast nasze minimum logistyczne to 8 osób, tak więc w przypadku zorganizowania urodzin dla 5 dzieci, i tak pobierana jest opłata za ośmioro dzieci.

Jaka jest maksymalna liczba uczestników?

Jedna sala urodzinowa mieści 16 uczestników. Mamy możliwość połączenia ze sobą dwóch sal, za pomocą składanej ściany, dzięki czemu otrzymujemy jedną dużą salkę dla 32 uczestników urodzin. Jeśli i ta ilość jest za mała, mamy możliwość dołożenia do dużej salki kolejnych stolików. Przy rezerwacji dwóch salek, opłata zostanie pobrana za minimum 16 dzieci, nawet jeśli faktyczna liczba uczestników będzie mniejsza.

Jak długo trwają urodziny?

Urodziny trwają 2 godziny, natomiast od poniedziałku do piątku jest możliwość przedłużenia ich o kolejną godzinę. Koszt przedłużenia urodzin wynosi 200 zł.

Czy muszę dopłacać za drugiego solenizanta?

Nie, liczba solenizantów nie wpływa na cenę.

Czy istnieje możliwość rezerwacji całego lokalu na wyłączność?

Tak w zależności od dostępności terminów, jest to opcja dodatkowo płatna, koszt ustalany jest indywidualnie.

Czy jeśli nie zarezerwuję parku na wyłączność to mogą w tym samym czasie być organizowane inne urodziny?

Tak, nasz park posiada 3 sale urodzinowe i maksymalnie dopuszczamy prowadzenie 3 imprez jednocześnie. Park jest na tyle duży, iż nie wpływa to w żaden sposób na komfort odbywających się imprez urodzinowych.

Kiedy muszę poinformować o atrakcjach dodatkowych?

O planowanych atrakcjach dodatkowych (takich jak animator, skręcanie balonów, piniata itp.) należy powiadomić nas nie później niż na tydzień przed planowaną imprezą urodzinową. W przypadku, gdy w parku dostępna jest odpowiednia osoba do przeprowadzenia danej atrakcji, możliwe jest domówienie atrakcji w dniu imprezy.

Czy mogę przynieść jedzenie oraz picie dla rodziców dzieci?

Nie, natomiast zachęcamy do skorzystania z naszej kawiarni.

Czy rodzice mogą korzystać z jedzenia i picia przygotowanego dla dzieci?

Nie, jedzenie i picie przygotowane dla dzieci w pakietach standardowym i rozszerzonym, wyliczone są pod konkretną liczbę dzieci