Zajęcia ruchowe

    Zajęcia ruchowe w indywidulnych grupach to świetny pomysł na spędzenie urodzin dziecka. Podczas naszych zajęć, rodzic sam wybiera i zgłasza do nas grupę. Zajęcia odbywają się przez cały tydzień. W trakcie zajęć ważny jest również odpoczynek, dlatego każda grupa może wybrać jedną z trzech salek. Pierwsza to salka piłkarska, która na ścianach ma namalowaną bramkę, piłkarza oraz światowe kluby. Kolejna to salka baśniowa. Na jej ścianach są księżniczki oraz misie z bajek. Ostatnia salka jest poświęcona minionkom, które są namalowane na ścianie. Jeśli podczas zajęć jest więcej niż 16 dzieci łączymy dwie salki.

 

DODATKOWE ATRAKCJE

    Oprócz jednego z pakietów można wybrać atrakcje dodatkowe, które uatrakcyjnią organizowane zajęcia. Do wyboru: animator ruchowy na wyłączność, malowanie twarzy, skręcanie balonów, piniata lub dodatkowa godzina. Ceny atrakcji dodatkowych są dostępne w powyższej grafice.

Najczęściej zadawane pytania

Ile wcześniej należy zarezerwować zajęcia?

Zajęcia należy zarezerwować z minimum 5 dniowym wyprzedzeniem.

Czy można przynieść własne przekąski?

Oczywiście, można przynieść własne przekąski i zimne napoje dla dzieci.

Czy rodzice mają stolik z dziećmi?

Rodzice mają swój stolik zaraz obok stolika dla dzieci.

Czy przekąski można wymienić na owoce?

Tak, nasze słodkie i słone przekąski można wymienić na owoce. Należy przynajmniej dzień wcześniej poinformować o tej zmianie.

Jaka jest minimalna liczba uczestników?

Nie określamy minimalnej liczby uczestników podczas zajęć, natomiast nasze minimum logistyczne to 8 osób, tak więc w przypadku zorganizowania urodzin dla 5 dzieci, i tak pobierana jest opłata za ośmioro dzieci.

Jaka jest maksymalna liczba uczestników?

Jedna salka mieści 16 uczestników. Mamy możliwość połączenia ze sobą dwóch sal, za pomocą składanej ściany, dzięki czemu otrzymujemy jedną dużą salkę dla 32 uczestników. Jeśli i ta liczba jest za mała, mamy możliwość dołożenia do dużej salki kolejnych stolików.

Jak długo trwają zajęcia?

Zajęcia trwają 2 godziny, natomiast jest możliwość ich przedłużenia o kolejną godzinę. Koszt przedłużenia urodzin wynosi 100 zł.

Czy muszę dopłacać za drugiego solenizanta?

Nie, każdy uczestnik zajęć ruchowych traktowany jest dokładnie tak samo, bez względu na to czy obchodzi danego dnia swoje urodziny.

Czy istnieje możliwość rezerwacji całego lokalu na wyłączność?

Tak, jest to opcja dodatkowo płatna i kosztuje 800 zł za godzinę. 

Kiedy muszę poinformować o atrakcjach dodatkowych?

O planowanych atrakcjach dodatkowych (takich jak animator, skręcanie balonów, piniata itp.) należy powiadomić nas nie później niż na tydzień przed planowanymi zajęciami.

Czy mogę przynieść jedzenie oraz picie dla rodziców dzieci?

Dopuszczamy możliwość przyniesienia przekąsek dla rodziców, natomiast nie ma możliwości wnoszenia własnych napoi dla rodziców.

Czy rodzice mogą korzystać z jedzenia i picia przygotowanego dla dzieci?

Nie, jedzenie i picie przygotowane dla dzieci w pakietach standardowym i rozszerzonym, wyliczone są pod konkretną liczbę dzieci