Park Rozrywki AMPA w Wieliczce to największy tego typu obiekt w okolicy dla dzieci wieku od 3 do 16 lat. Posiadamy liczne atrakcje takie jak: trampoliny zwykłe, trampolinę akrobacyjną, poduszkę powietrzną do skoków, gladiator, tory zręcznościowe, zjeżdżalnia pontonowa, zjeżdżalnia rolkowa, boisko do piłki nożnej i koszykówki, wieża wspinaczkowa, zjeżdżalnie, tory przeszkód, przejścia rurowe.

Nie zapomnieliśmy również o dorosłych, w naszej kawiarni serwujemy aromatyczną włoską kawę oraz świeżo wypiekane croissanty.

Ważne informacje

  • Cena:  20 zł/h za osobę (przy grupie minimum 15 osób),
  • Czas trwania: 1h-3h,
  • Wejście na teren w skarpetkach antypoślizgowych,
  • Rezerwacje telefoniczne 535 270 045 lub mailowe kontakt@ampawieliczka.pl,
  • Zamknięty i monitorowany obiekt dla pełnego bezpieczeństwa,
  • Oferujemy możliwość organizacji zajęć sportowych na terenie sali zabaw.

Najczęściej zadawane pytania

Jak rozumiane jest pojęcie grupy zorganizowanej?

Pod tym pojęciem rozumiemy grupy organizowane w ramach różnych instytucji czy firm takich jak grupy szkolne, grupy przedszkolne oraz wszelkiego rodzaju półkolonie, wyjazdy organizowane z Domów Dziecka czy MDK.

Czy obiekt w trakcie przebywania grupy obiekt jest wyłączony z użytku dla innych?

Jeśli sala zabaw nie została zarezerwowana na wyłączność (ceny ustalane indywidualnie) to mogą z niej korzystać w tym samym czasie również inni uczestnicy.

Jaka jest maksymalna liczba dzieci?

Maksymalnie możemy przyjąć 50 dzieci na dany termin.

Jaka jest minimalna liczba dzieci?

Przyjmujemy, iż grupy zorganizowane liczone są od 15 dzieci wzwyż, natomiast każdą grupę rozpatrujemy indywidualnie i istnieje możliwość przyjęcia mniej licznej grupy po wcześniejszym uzgodnieniu.

Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem 535-270-045, mailowo, pisząc na adres kontakt@ampawieliczka.pl lub osobiście w kasie.

Ile wcześniej powinna zostać dokonana rezerwacja?

Rezerwacja powinna być dokonana co najmniej dzień wcześniej, jednak zalecamy rezerwację z większym wyprzedzeniem z uwagi na spore zainteresowanie.

Czy wymagana jest zaliczka?

Nie, nie wymagamy zaliczki od grup zorganizowanych.

Czy jako rodzic mogę dokonać rezerwacji dla grupy szkolnej/przedszkolnej?

Jeśli rodzic jest upoważniony do dokonywania takiej rezerwacji w imieniu nauczyciela lub rady rodziców, może dokonać rezerwacji.

Czy istnieje możliwość zmiany czasu trwania wizyty?

Tak, możemy dostosować czas trwania i cenę do wymagań.

Kto sprawuje opiekę nad dziećmi w trakcie wizyty?

Opieką nad dziećmi sprawują nauczyciele, natomiast animatorzy informują uczestników o zasadach bezpieczeństwa oraz dbają o bezpieczną zabawę w trakcie wizyty.