Ampa to najnowocześniejsza sala zabaw o powierzchni ponad 500m2, dla dzieci wieku od 0 do 12 lat. Posiadamy liczne atrakcje takie jak: zjeżdżalnie o zróżnicowanym poziomie trudności, wieżę wspinaczkową, zjazd na tyrolce, mini boisko sportowe, tor saneczkowy, huśtawki oraz liczne tory przeszkód ulokowane na czteropiętrowej konstrukcji zabawowej.

Dla najmłodszych dzieci stworzyliśmy bezpieczną Strefę Maluszka, wyposażoną między innymi w: basen z kulkami, zjeżdżalnie, samochodziki, mini konstrukcję zabawową oraz liczne zabawki.

Nie zapomnieliśmy również o dorosłych, w naszej kawiarni serwujemy aromatyczną włoską kawę.

Ważne informacje

  • Cena:  20 zł/h za osobę (przy grupie minimum 15 osób),
  • Czas trwania: 1h-3h,
  • Wejście na teren w skarpetkach
  • Rezerwacje telefoniczne 535 000 044 lub mailowe kontakt@ampapark.pl,
  • Zamknięty i monitorowany obiekt dla pełnego bezpieczeństwa
  • Oferujemy możliwość organizacji zajęć sportowych na terenie Sali Zabaw

Zajęcia dodatkowe

Nasi animatorzy to profesjonaliści, którzy przeprowadzają zajęcia dodatkowe z dziećmi. W naszej ofercie dla grup zorganizowanych znajdują się zajęcia taneczne z instruktorką tańca oraz zajęcia sportowe i plastyczne lub animacje dla najmłodszych.

Najczęściej zadawane pytania

Jak rozumiane jest pojęcie grupy zorganizowanej?

Pod tym pojęciem rozumiemy grupy organizowane w ramach różnych instytucji czy firm takich jak grupy szkolne, grupy przedszkolne oraz wszelkiego rodzaju półkolonie, wyjazdy organizowane z Domów Dziecka czy MDK.

Czy obiekt w trakcie przebywania grupy jest wyłączony z użytku dla innych?

Jeśli sala zabaw nie została zarezerwowana na wyłączność (ceny ustalane indywidualnie) to mogą z niej korzystać w tym samym czasie również inni uczestnicy.

Jaka jest maksymalna liczba dzieci?

Maksymalnie możemy przyjąć 100 dzieci na dany termin.

Jaka jest minimalna liczba dzieci?

Przyjmujemy, iż grupy zorganizowane liczone są od 15 dzieci wzwyż, natomiast każdą grupę rozpatrujemy indywidualnie i istnieje możliwość przyjęcia mniej licznej grupy po wcześniejszym uzgodnieniu.

Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem 535 000 044, mailowo, pisząc na adres kontakt@ampapark.pl, lub osobiście w recepcji parku.

Ile wcześniej powinna zostać dokonana rezerwacja?

Rezerwacja powinna być dokonana co najmniej dzień wcześniej. W szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość przyjęcia grupy bez rezerwacji.

Czy wymagana jest zaliczka?

Nie, nie wymagamy zaliczki od grup zorganizowanych.

Czy jako rodzic mogę dokonać rezerwacji dla grupy szkolnej/przedszkolnej?

Jeśli rodzic jest upoważniony do dokonywania takiej rezerwacji w imieniu nauczyciela lub rady rodziców, może dokonać rezerwacji.

Czy istnieje możliwość zmiany czasu trwania wizyty?

Tak, możemy dostosować czas trwania i cenę do wymagań.

Kto sprawuje opiekę nad dziećmi w trakcie wizyty?

Opieką nad dziećmi sprawują nauczyciele, natomiast animatorzy informują uczestników o zasadach bezpieczeństwa oraz dbają o bezpieczną zabawę w trakcie wizyty.