O nas

 

Ampa Złocień to nasza najnowsza sala zabaw, jedna z najnowocześniejszych w Polsce, posiadająca atrakcje których próżno szukać w innych tego typu obiektach w Krakowie. Bazując na doświadczeniu zebranym w trakcie prowadzenia ponad 500m2  parku rozrywki, udało nam się stworzyć kameralną salę dla najmłodszych. Nie wszystkie dzieci potrafią się odnaleźć w wielkopowierzchniowych salach zabaw, a i rodzice nie zawsze mają ochotę zastanawiać się gdzie aktualnie znajduje się ich pociecha. W naszej sali rodzic może cały czas obserwować zabawę dziecka lub bawić się razem z nim umacniając tym samym więź  ze swoim potomkiem. Kolejną bardzo istotną zaletą naszej sali jest współdzielenie obiektu z kawiarnio-lodziarnią LofKofi. Gdy zauważysz, że Twoje dziecko zaczęło się już doskonale bawić samodzielnie, możesz przejść do sąsiedniego pomieszczenia i skosztować aromatycznej włoskiej kawy, świeżo wypiekanych croissantów oraz zjeść lody przygotowywane z naturalnych składników. Nasze atrakcje dostosowane są do potrzeb i zainteresowań dzieci do 11 roku życia. Możliwe jest także pozostawienie dziecka pod opieką wykwalifikowanych animatorów.

Urodziny dla dziecka

W Sali Zabaw Ampa możesz zorganizować urodziny dla swojego dziecka. Dbamy o to, aby każdy solenizant czuł się u nas wyjątkowo, a także jego mali goście i ich rodzice. Nasza obsługa zapewnia rodzinny klimat, a animatorzy i różnorodne atrakcje, dawkę szalonej zabawy. Przyjęcie trwa dwie godziny i jest w pełni dostosowywane do preferencji klientów.  Do wyboru są dwa pakiety: = standardowy oraz rozszerzony. Posiadamy również atrakcje dodatkowe. Więcej informacji oraz szczegółów w zakładce urodziny.

Atrakcje w Sali zabaw

    Atrakcje dla dzieci, które możesz znaleźć w naszej sali to między innymi: zjeżdżalnia, wieża wspinaczkowa, basen z kulkami, huśtawka, liczne tory przeszkód ulokowane na dwupiętrowej konstrukcji zabawowej, domki tematyczne, wspinaczki oraz jeździki i liczbe zabawki drewniane. 

Wycieczki szkolne do Krakowa

    Posiadamy bardzo ciekawe oferty dla szkół, przedszkoli, kolonii oraz grup zorganizowanych. Atrakcyjne ceny oraz interesujące gratisy i dodatki. Nie zapominamy w swojej ofercie o nauczycielach lub opiekunach. Dla pełnego bezpieczeństwa zamykamy salę zabaw na wyłączność. Więcej informacji w zakładce oferta dla grup.

Najlepsza kawa w Krakowie

    Przy naszej sali zabaw funkcjonuje kawiarnia i lodziarnia LofKofi, w której można wypić kawę z prawdziwego kolbowego ekspresu oraz aromatyczną herbatę wysokiej jakości. Dostępne są także świeżo wypiekane croissanty, bajgle czy najlepsze lody w różnych smakach