Godziny otwarcia

codziennie 10:00 – 20:00!

O nas

Ampa to jeden z największych i najnowocześniejszych parków rozrywki dla dzieci w Krakowie. Ponad 500m2 sali do zabawy i nie tylko – można tutaj też wypić pyszną, prawdziwą włoską kawę, aromatyczną herbatę, zjeść ciacho i lody kuleczkowe. Co do atrakcji dla dzieci – istne szaleństwo! Czteropiętrowa konstrukcja zabawowa z wieloma zjeżdżalniami, tor saneczkowy, trampolina, błyskawiczna tyrolka, huśtawki i karuzele, wspinaczki i tory przeszkód. Specjalnie dla mniejszych dzieci stworzona strefa maluszka wyposażona w mini zjeżdżalnie prosto w basen z kulkami, bezpieczną wspinaczkę, samochodziki, klocki i zabawki. Ampa posiada również pokoik pełen zabaw, gier edukacyjnych i piasku kinetycznego! Obiekt dopasowany jest odpowiednio dla każdego dziecka do 11 roku życia oraz dla rodziców, którzy chcą pobawić się z dziećmi, lub po prostu odpocząć w strefie kanapowej z dobrą książką i kawą!

Urodziny dla dziecka

W Parku Rozrywki Ampa możesz zorganizować urodziny dla swojego dziecka. Dbamy o to, aby każdy solenizant czuł się u nas wyjątkowo, a także jego mali goście i ich rodzice. Nasza obsługa zapewnia rodzinny klimat, a animatorzy i przede wszystkim ogromna konstrukcja dawkę szalonej zabawy. Przyjęcie trwa dwie godziny i jest w pełni dostosowywane do preferencji klientów.  Do wyboru są trzy pakiety: podstawowy, standardowy oraz rozszerzony. Posiadamy również atrakcje dodatkowe. Więcej informacji oraz szczegółów w zakładce urodziny.

0
Zadowolonych Gości
0
Zorganizowanych urodzin
0
Różnych atrakcji

Atrakcje w Parku Rozrywki

    Atrakcje dla dzieci, które możesz znaleźć w naszym Parku to zjeżdżalnie o zróżnicowanym poziomie trudności, wieża wspinaczkowa, tyrolka, mini boisko sportowe, tor saneczkowy, huśtawki, mini karuzela, trampolina oraz liczne tory przeszkód ulokowane na czteropiętrowej konstrukcji zabawowej. Dla najmłodszych dzieci stworzyliśmy Strefę Maluszka, wyposażoną między innymi w: basen z kulkami, zjeżdżalnie, samochodziki, mini konstrukcję zabawową oraz liczne zabawki. 

Odtwórz wideo

Wycieczki szkolne do Krakowa

    Posiadamy ciekawe oferty dla szkół, przedszkoli, kolonii oraz grup zorganizowanych. Atrakcyjne ceny oraz interesujące  dodatki. Nie zapominamy w swojej ofercie o nauczycielach lub opiekunach. Więcej informacji w zakładce oferta dla grup.

Najlepsza kawa w Krakowie

    W naszym Parku funkcjonuje kawiarnia, w której można wypić kawę z prawdziwego kolbowego ekspresu oraz aromatyczną herbatę wysokiej jakości. Dostępne są także ciasta z prestiżowej cukierni działającej od 1989. W naszej ofercie znajdują się również popularne i uwielbiane przez dzieci lody kuleczkowe – minimelts.

– Uzyskaliśmy Subwencję Finansową, której podmiotem finansującym był PFR